Sklepy Medyczne GOMED

Idź do spisu treści

Menu główne

Sprzęt urologiczny

Oferta > Środki pomocnicze

Cewniki zewnętrzne Freedom® i Conveen® to dyskretne i higieniczne rozwiązania. Całkowicie eliminują wyciek moczu i nieprzyjemny, krępujący zapach. Cewniki Freedom® i Conveen® są przyjazne dla skóry oraz wygodne w użyciu. Są niewidoczne pod codziennym ubraniem i zapewniają swobodę poruszania się. Mogą być noszone przez 24 godziny.

Worki są drugim niezbędnym elementem systemu do zbiórki moczu. Worki Conveen® i Moveen® wyposażone są w szereg zabezpieczeń i udogodnień zapewniających komfort użytkownikowi: zawór antyzwrotny, miękka wyściółka fizelinowa, wygodny zawór odpływowy, możliwość noszenia worków na nodze.

Cewniki w 100% wykonane z silikonu, idealne dla osób uczulonych na lateks, przyznaczone do użytkowania w okresie 1-3 miesiące.

Cewniki silikonowane, przeznaczone do użytkowania w okresie 1-7 dni.

Jednorazowy cewnik urologiczny wewnętrzny typu NELATON, stosowany przy stanach wymagających wielokrotnego cewnikowania w ciągu doby.

Worki do zbiórki moczu zapobiegają refleksowi moczu i ograniczają ryzyko infekcji wstępującej. Wyposażone są w dokładną skalę pomiarową a szeroki wybór długości zapewnia dopasowanie do każdej sytuacji i pacjenta.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego